Publications Office of the EU
Roemenië-Târgu Mureș: OK-instrumenten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Roemenië-Târgu Mureș: OK-instrumenten

  • Gepubliceerd
    08/04/2022
  • Uiterste termijn
    06/05/2022
  • Opening van de inschrijvingen
    06/05/2022
  • Gunning
    24/05/2022
  • Vandaag
    02/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures
Plaats van uitvoering
NUTS code: RO125 Mureş
Locatie van de koper
NUTS code: RO125 Mureş
Sector (CPV)
33162200 OK-instrumenten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
5,066,100.00 RON
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
4,999,968.00 RON
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
2
Referentienummer inschrijving
4323209/2022/8751/04.04.2022
Beschrijving

Acord cadru de furnizare Filme pentru radiologii.
AC va raspunde la clarificari in a 10-a zi dinainte de termenul limita de depunere a ofertelor.
Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor 20 zile.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures
Nationaal registratienummer: 4323209
Postadres: Strada: Marinescu Gheorghe, nr. 50, Sector: -, Judet: Mures
Stad: Targu Mures
NUTS-code: RO125
Postcode: 540136
Land: ROU
Contactpersoon: Achim Simona
Hoofdadres: www.spitalmures.ro
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met several ondernemers
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
06/05/2022 15:00
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.