Publications Office of the EU
Heizungsarbeiten_rl - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Heizungsarbeiten_rl

  • Gepubliceerd
    11/03/2025
  • Uiterste termijn
    24/03/2025
  • Opening van de inschrijvingen
    24/03/2025
  • Gunning
    06/06/2025
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
Münchner Wohnen GmbH
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Sector (CPV)
45000000 Bouwwerkzaamheden
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
0.01 EUR
Referentienummer inschrijving
NE_0600_0001_45_2025_bau_rl
Beschrijving

Heizungsarbeiten für Neufreimann BAYMU1(13)

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.meinauftrag.rib.de
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://www.meinauftrag.rib.de
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
24/03/2025 09:00
Gunningsmethode
Gesamtpreis des Angebots
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
0.01 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Weigerstorfer GmbH
Postadres:
Stad: Freyung
Postcode: 94078
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.