Publications Office of the EU
Provedení běžných prohlídek mostů a propustků-OBLAST 1 (SSÚD 1; 2; 17 a 18) - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Provedení běžných prohlídek mostů a propustků-OBLAST 1 (SSÚD 1; 2; 17 a 18)

  • Gepubliceerd
    10/02/2025
  • Uiterste termijn
    17/03/2025
  • Gunning
    30/05/2025
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Ředitelství silnic a dálnic s. p.
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Sector (CPV)
71631450 Bruginspectiediensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
15,598,880.00 CZK
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
18,498,080.00 CZK
Referentienummer inschrijving
80SD001052
Beschrijving

Veřejná zakázka je zadávána na základě povinnosti provádět pravidelné běžné mostní prohlídky a běžné prohlídky propustků. Tuto povinnost ukládá ČSN 73 6221. Předmětem plnění této zakázky jsou činnosti vyžadující minimálně osvědčení k provádění běžných prohlídek mostů.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.tenderarena.cz/profily/RSD
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://www.tenderarena.cz/profily/RSD
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Nabídková cena v Kč bez DPH
Geraamde waarde
15,598,880.00 CZK
Definitieve waarde van de opdracht
18,498,080.00 CZK
Gunning van het contract
Officiële naam: Mott MacDonald CZ, spol. s r.o.
Postadres:
Stad: Praha 1
Postcode: 11000
Land:
Officiële naam: Mott MacDonald CZ, spol. s r.o.
Postadres:
Stad: Praha 1
Postcode: 11000
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.