Publications Office of the EU
Bulgarije-Kozloduy: Servers - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgarije-Kozloduy: Servers

  • Gepubliceerd
    10/03/2023
  • Uiterste termijn
    06/04/2023
  • Opening van de inschrijvingen
    07/04/2023
  • Gunning
    08/06/2023
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
АЕЦ КОЗЛОДУЙ ЕАД
Plaats van uitvoering
NUTS code: BG313 Враца
Locatie van de koper
NUTS code: BG313 Враца
Sector (CPV)
48820000 Servers
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
198,270.00 BGN
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
128,000.00 BGN
Referentienummer inschrijving
51007
Beschrijving

Обществена поръчка с предмет: “Доставка на сървър за съхранение на данни” включва доставка на 2 (два) броя мрежови сървъри за съхранение на данни - Network-attached storage (NAS) с дисков капацитет мин. 960TB и нужните интерфейсни и захранващи кабели, монтажни елементи за монтаж в 19" комуникационен шкаф. Техническите изисквания са определени в Техническа спецификация №22.АЕЦ.ТЗ.473.
В обема на поръчката влиза и гаранционна поддръжка в рамките на не по-малко от 60 месеца от датата на приемане на доставката.
Офертите се изискват за покупка.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://app.eop.bg/today/276726
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
07/04/2023 10:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
198,270.00 BGN
Definitieve waarde van de opdracht
128,000.00 BGN
Gunning van het contract
Officiële naam: АСАП ЕООД
Postadres: бул. ЦАР БОРИС III-ти №.93-95, ет.2, офис 1`/едно прим/
Stad: гр. София
Postcode: 1612
Land: BGR
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.