Publications Office of the EU
Wat te doen in de buurt van SAP COMO FOUNDATION CA D'INDUSTRIA ONLUS Open aanbestedingsprocedure op grond van artikel 71 van het wettelijk besluit 36/2023 voor de dienstverlening op het gebied van het toezicht op de arbeidsmarkt voor N.9 bepaalde tijd gedurende een periode van twee jaar. - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Wat te doen in de buurt van SAP COMO FOUNDATION CA D'INDUSTRIA ONLUS Open aanbestedingsprocedure op grond van artikel 71 van het wettelijk besluit 36/2023 voor de dienstverlening op het gebied van het toezicht op de arbeidsmarkt voor N.9 bepaalde tijd gedurende een periode van twee jaar.

  • Geannuleerd
    07/05/2026
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Geannuleerd
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Stazione Appaltante Provinciale di Como
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: ITC42 Como
Sector (CPV)
79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
De procedure is afgesloten
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Wat te doen in de buurt van SAP COMO FOUNDATION CA D'INDUSTRIA ONLUS Open aanbestedingsprocedure op grond van artikel 71 van het wettelijk besluit 36/2023 voor de dienstverlening op het gebied van het toezicht op de arbeidsmarkt voor N.9 bepaalde tijd gedurende een periode van twee jaar.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Niet beschikbaar
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: OFFERTA TECNICA
Gewicht (percentage, exact): 70
Criterium:
Type: price
Beschrijving: ribasso percentuale da applicare sulle commissioni di Agenzia (fissate nella misura dell'8%)
Gewicht (percentage, exact): 30
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
De procedure is afgesloten
Gunning van het contract
De procedure is afgesloten
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.