Publications Office of the EU
Lieferung von Fahrradtrikots lang- und kurzarm (Los 1) und Fahrradhosen (Los 2) - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lieferung von Fahrradtrikots lang- und kurzarm (Los 1) und Fahrradhosen (Los 2)

  • Gepubliceerd
    14/08/2024
  • Uiterste termijn
    18/11/2024
  • Opening van de inschrijvingen
    18/11/2024
  • Gunning
    24/12/2024
  • Vandaag
    02/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Präsidium der Bayer. Bereitschaftspolizei
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: DE241 Bamberg, Kreisfreie Stadt
Sector (CPV)
18200000 Bovenkleding
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
338,883.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Aantal percelen
2
Referentienummer inschrijving
Az.: V3-8014.01-0135-24
Beschrijving

Der AG vergibt einen Auftrag zur Belieferung der Bayerischen Polizei mit Fahrradtrikots lang- und kurzarm (Los 1) und Fahrradhosen (Los 2). Die Vergabe erfolgt in zwei Losen: Fahrradtrikots lang- und kurzarm (Los 1); Fahrradhosen (Los 2). Angebote sind getrennt nach Losen abzugeben und wahlweise für ein Los oder beide Lose zugelassen.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
http://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/319c7d32-e687-48a6-8947-0cbb4a8e94de
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
http://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/319c7d32-e687-48a6-8947-0cbb4a8e94de
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
18/11/2024 11:00
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.