Publications Office of the EU
S.U.A. PROVINCE VAN VICENZA C/O VAN DE MUNICIPALITEIT VAN TREGNAGO - SCHOOL TRANSPORT SERVICE - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

S.U.A. PROVINCE VAN VICENZA C/O VAN DE MUNICIPALITEIT VAN TREGNAGO - SCHOOL TRANSPORT SERVICE

  • Gepubliceerd
    15/05/2024
  • Uiterste termijn
    18/06/2024
  • Gunning
    25/09/2024
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
PROVINCIA DI VICENZA
Plaats van uitvoering
NUTS code: Niet beschikbaar
Locatie van de koper
NUTS code: ITI43 Roma
Sector (CPV)
60130000 Diensten voor speciaal personenvervoer over land
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
942,756.50 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
672,897.50 EUR
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

PROVINCE OF VICENZA ON BEHALF OF THE MUNICIPALITY OF TREGNAGO – TELEMATIC OPEN PROCEDURE FOR THE RELIABILITY OF THE SCHOOL TRANSPORT SERVICE FOR THE 2024/25 – 2025/26 – 2026/27 – 2027/28 – 2028/29 SCHOOL JAARS MET MOGELIJKHEID VAN VERNIEUWING VOOR AANVULLENDE 2 SCHOOLJAARS

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://sater.regione.emilia-romagna.it
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://sater.regione.emilia-romagna.it
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Niet beschikbaar
Gunningsmethode
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: Offerta economicamente più vantaggiosa
Gewicht (percentage, exact):
Geraamde waarde
942,756.50 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
672,897.50 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: CONSORZIO EUROBUS VERONA SOCIETA' COOPERATIVA
Postadres:
Stad: Verona
Postcode: 37135
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.