Publications Office of the EU
Frankrijk-Angers: Diepvriesproducten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Frankrijk-Angers: Diepvriesproducten

  • Gepubliceerd
    03/10/2023
  • Uiterste termijn
    30/10/2023
  • Opening van de inschrijvingen
    30/10/2023
  • Gunning
    15/03/2024
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
ctre hosp universitaire angers
Plaats van uitvoering
NUTS code: FRG02 Maine-et-Loire
Locatie van de koper
NUTS code: FRG02 Maine-et-Loire
Sector (CPV)
15896000 Diepvriesproducten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
8,000,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
36,347,848.00 EUR
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
2
Referentienummer inschrijving
UNIHA2023AO-POISSONS-SURG_M2929
Beschrijving

fourniture de poissons surgeles pour le groupement de commandes et pour la centrale D'Achats UNIHA

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2387047&orgAcronyme=x7c
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met single ondernemer
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
30/10/2023 11:00
Plaats van uitvoering
CPV-code

15896000 - Diepvriesproducten

15200000 - Toebereide en geconserveerde vis

15220000 - Ingevroren vis, visfilets en ander visvlees

Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.