Publications Office of the EU
Litouwen-Vilnius: Liftonderhoud - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Litouwen-Vilnius: Liftonderhoud

  • Gepubliceerd
    15/06/2022
  • Uiterste termijn
    19/07/2022
  • Opening van de inschrijvingen
    19/07/2022
  • Gunning
    06/09/2022
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Vilniaus miesto savivaldybės administracija
Plaats van uitvoering
NUTS code: LT Lietuva
Locatie van de koper
NUTS code: LT Lietuva
Sector (CPV)
50750000 Liftonderhoud
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
78,120.00 EUR
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Perkamos keltuvų neįgaliesiems techninės priežiūros ir remonto paslaugos.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Vilniaus miesto savivaldybės administracija
Nationaal registratienummer: 188710061
Postadres: Konstitucijos pr.3
Stad: Vilnius
NUTS-code: LT
Postcode: 09601
Land: LTU
Contactpersoon: Irina Fišer
Hoofdadres: http://www.vilnius.lt
Elektronisch via:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=644026&B=PPO
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
19/07/2022 10:45
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
78,120.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: UAB Liftai EU
Postadres: Panerių g. 51-400
Stad: Vilnius
Postcode: 03160
Land: LTU
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.