Publications Office of the EU
Roemenië-Boekarest: Motorvoertuigen voor speciale doeleinden - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Roemenië-Boekarest: Motorvoertuigen voor speciale doeleinden

  • Gepubliceerd
    08/07/2020
  • Uiterste termijn
    17/08/2020
  • Opening van de inschrijvingen
    17/08/2020
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Inspectoratul General al Poliției Române
Plaats van uitvoering
NUTS code: RO321 Bucureşti
Locatie van de koper
NUTS code: RO321 Bucureşti
Sector (CPV)
34144000 Motorvoertuigen voor speciale doeleinden
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
1,246,000.00 RON
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
4453144/2020/2528529
Beschrijving

20 cpl. autovehicule adaptate pentru transportul cainilor de serviciu. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de claricare/informatii suplimentare: 10 zile inainte de termenul-limita de depunere a ofertelor.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Inspectoratul General al Poliției Române
Nationaal registratienummer: 4453144
Postadres: Str. Mihai Vodă nr. 6
Stad: Bucureşti
NUTS-code: RO321
Postcode: 050041
Land: ROU
Contactpersoon: Sterea Cătălin
Hoofdadres: www.politiaromana.ro
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
17/08/2020 15:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
1,246,000.00 RON
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.