Publications Office of the EU
DG – Diagnostische cassettes voor de visco-elastische analyse van volbloedhemostase aan het bed met behulp van een analysesysteem - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

DG – Diagnostische cassettes voor de visco-elastische analyse van volbloedhemostase aan het bed met behulp van een analysesysteem

  • Gepubliceerd
    02/09/2026
  • Vandaag
    04/09/2026
  • Uiterste termijn
    02/10/2026
  • Opening van de inschrijvingen
    02/10/2026
Status
Gepubliceerd
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Institut klinické a experimentální medicíny
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Sector (CPV)
33694000 Diagnostische agentia
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
7,000,000.00 CZK
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
PZ-2026-0000758
Beschrijving

Het voorwerp van deze overheidsopdracht is de continue levering van wegwerpdiagnosepatronen voor de visco-elastische analyse van volbloedhemostase aan het bed, met inbegrip van de gratis uitlening van een compatibel analysesysteem in het aantal van 2 stuks, met inbegrip van de verlening van serviceondersteuning gedurende de gehele leenperiode. Het geleende systeem moet een uitgebreide point-of-care visco-elastische beoordeling van volbloedhemostase mogelijk maken en is voornamelijk bedoeld voor gebruik bij hartchirurgie, transplantatiechirurgie, vasculaire chirurgie, traumatologie en intensieve zorg.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://nen.nipez.cz/profil/ikem
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://nen.nipez.cz/profil/ikem
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
02/10/2026 10:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Nejnižší nabídková cena
Geraamde waarde
7,000,000.00 CZK
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.