Publications Office of the EU
Noorwegen-Oslo: Opsporings- en beveiligingsdiensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Noorwegen-Oslo: Opsporings- en beveiligingsdiensten

  • Gepubliceerd
    07/05/2021
  • Uiterste termijn
    04/06/2021
  • Opening van de inschrijvingen
    04/06/2021
  • Gunning
    08/07/2021
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Stortinget
Plaats van uitvoering
NUTS code: NO08 Oslo og Viken
Locatie van de koper
NUTS code: NO Norge
Sector (CPV)
79700000 Opsporings- en beveiligingsdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
1,500,000.00 NOK
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
1,500,000.00 NOK
Referentienummer inschrijving
2021/2221
Beschrijving

In their open threat assessments, the security authorities have pointed out that advanced threat actors, including foreign intelligence, use large resources to break into Norwegian computer networks in order to gain access to information and to influence Norwegian decision-making processes.
Digital attacks are ongoing, and security measures are continuously developed based on risk and vulnerability analysis. Regardless, in one year, the Norwegian Parliament has been exposed to two cyber attacks where hackers managed to obtain data from our systems. In the first instance, PST's investigation concluded on 8 December 2020 that foreign intelligence was behind the attack. The last attack is still under investigation, and the Norwegian Parliament does not know who is responsible for the attack. The attack is considered to be very advanced.
With an increasingly complex and demanding digital threats and with the experiences from the events mentioned, the Norwegian Parliament's administration wants to carry out an external evaluation.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://permalink.mercell.com/154763539.aspx
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
04/06/2021 12:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
1,500,000.00 NOK
Definitieve waarde van de opdracht
1,500,000.00 NOK
Gunning van het contract
Officiële naam: KPMG AS (Hovedenhet)
Postadres: Sørkedalsveien 6
Stad: OSLO
Postcode: 0369
Land: NOR
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.