Publications Office of the EU
Noorwegen-Oslo: Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Noorwegen-Oslo: Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke

  • Gepubliceerd
    18/12/2019
  • Uiterste termijn
    24/01/2020
  • Gunning
    06/04/2020
  • Vandaag
    02/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Oslo kommune v/ Omsorgsbygg Oslo KF
Plaats van uitvoering
NUTS code: NO081 Oslo
Locatie van de koper
NUTS code: NO081 Oslo
Sector (CPV)
71200000 Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
24,590,300.00 NOK
Referentienummer inschrijving
19/166684
Beschrijving

The contracting authority needs to hire in architect services, interior architectural services, engineering design group management and adjoining assignments in order obtain the required basis in projects, including drawing and descriptions, preparation of concepts/studies, and minor individual assignments for repairs, maintenance, etc.
Parallel framework agreements will be signed with 5 to 7 tenderers.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Oslo kommune v/ Omsorgsbygg Oslo KF
Nationaal registratienummer: 985 987 246
Postadres: Besøksadresse: Grenseveien 78 C, 0663 Oslo Postadresse: Postboks 6391 Etterstad
Stad: Oslo
NUTS-code: NO011
Postcode: 0604
Land: NOR
Contactpersoon: Synnøve Jørgensen
Hoofdadres: https://www.oslo.kommune.no
Elektronisch via:
http://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=259294&B=OSLO
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met several ondernemers
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
24,590,300.00 NOK
Gunning van het contract
Officiële naam: Dyrø og Moen AS
Postadres: Hovfaret 4
Stad: Oslo
Postcode: 0275
Land: NOR
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.