Publications Office of the EU
Tsjechië-Hradec Králové: Medische apparatuur - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tsjechië-Hradec Králové: Medische apparatuur

  • Gepubliceerd
    03/05/2021
  • Uiterste termijn
    31/05/2021
  • Opening van de inschrijvingen
    31/05/2021
  • Gunning
    24/08/2021
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Královéhradecký kraj
Plaats van uitvoering
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Locatie van de koper
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Sector (CPV)
33100000 Medische apparatuur
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
2,220,000.00 CZK
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
2,195,600.00 CZK
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Předmětem veřejné zakázky (VZ) je dodání, instalace a kompletní uvedení do provozu dvou systémů (souborů) ohřevu pacienta pro nové prostory Oblastní nemocnice Náchod (ONN). Každý systém ohřevu pacienta se skládá z řídicích jednotek a opětovně použitelných ohřívacích zařízení (ohřívacích přikrývek a ohřívacích matrací). První systém obsahuje celkem 8 ks řídících jednotek, druhý systém obsahuje celkem 4 ks řídících jednotek. Součástí předmětu veřejné zakázky je též poskytování bezplatného komplexního záručního servisu a zajištění pozáručního servisu po dobu 5 let na základě smlouvy č. 2 o poskytování servisních služeb uzavřené se zadavatelem ONN.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://zakazky.cenakhk.cz/profile_display_2.html
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
31/05/2021 09:00
Kopers
Oblastní nemocnice Náchod a.s.
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
2,220,000.00 CZK
Definitieve waarde van de opdracht
2,195,600.00 CZK
Gunning van het contract
Officiële naam: DAHLHAUSEN CZ, spol. s r.o.
Postadres: Knínická 1577/8
Stad: Kuřim
Postcode: 664 34
Land: CZE
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.