Publications Office of the EU
Roemenië-Târgu Mureș: Röntgencontrastmiddelen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Roemenië-Târgu Mureș: Röntgencontrastmiddelen

  • Gepubliceerd
    10/04/2020
  • Uiterste termijn
    15/05/2020
  • Opening van de inschrijvingen
    15/05/2020
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES
Plaats van uitvoering
NUTS code: RO125 Mureş
Locatie van de koper
NUTS code: RO125 Mureş
Sector (CPV)
33696800 Röntgencontrastmiddelen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
1,399,894.00 RON
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
12,946,281.30 RON
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
7
Referentienummer inschrijving
24014380_2020_PAAPD1130310
Beschrijving

Digitaal Pact Duisburg Scholen — IT-infrastructuur en laagspanningstechnologie (hier: Pakket 32 SFSB Crane School in Duisburg-Wanheimerort)

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Spitalul Clinic Județean Mureș
Nationaal registratienummer: 24014380
Postadres: Str. Bernady Gyorgy nr. 6, judetul Mureș
Stad: Târgu Mureș
NUTS-code: RO125
Postcode: 540072
Land: ROU
Contactpersoon: Nicoleta Sandor
Hoofdadres: http://www.spitaljudeteanmures.ro/
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met several ondernemers
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
15/05/2020 15:00
Plaats van uitvoering
CPV-code
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.