Publications Office of the EU
Levering van reagentia, diagnostische tests, hulplaboratoriumapparatuur en levering van reagentia voor elektroferese en immunofixatie samen met de huur van de analysator. - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Levering van reagentia, diagnostische tests, hulplaboratoriumapparatuur en levering van reagentia voor elektroferese en immunofixatie samen met de huur van de analysator.

  • Gepubliceerd
    03/09/2026
  • Vandaag
    05/09/2026
  • Uiterste termijn
    06/10/2026
  • Opening van de inschrijvingen
    06/10/2026
Status
Gepubliceerd
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni im. św. Jana Pawła II w Grodzisku Mazowieckim
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: PL913 Warszawski zachodni
Sector (CPV)
33696000 Reagentia en contraststoffen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Aantal percelen
7
Referentienummer inschrijving
SPSSZ/49/D/26
Beschrijving

1. Dit contract heeft betrekking op de levering van reagentia, diagnostische tests, hulplaboratoriumapparatuur en de levering van reagentia voor elektroferese en immunofixatie, samen met de verhuur van analysator 2. Gedetailleerde beschrijving van het voorwerp van het contract omvat bijlagen bij de FTZ

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://platformazakupowa.pl/pn/szpitalzachodni/proceedings
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://platformazakupowa.pl/pn/szpitalzachodni/proceedings
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
06/10/2026 10:05
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.