Publications Office of the EU
Výměna části potrubí TN Severní Město Čumpelíkova – II. etapa - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Výměna části potrubí TN Severní Město Čumpelíkova – II. etapa

  • Gepubliceerd
    03/10/2024
  • Uiterste termijn
    07/11/2024
  • Gunning
    04/02/2025
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
Pražská teplárenská a.s.
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Sector (CPV)
45232140 Aanleggen van stadsverwarmingsleidingen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
44,104,000.00 CZK
Referentienummer inschrijving
Výměna části potrubí TN Severní Město Čumpelíkova – II. etapa
Beschrijving

Předmětem této zakázky je výměna stávající trasy horkovodního potrubí zadavatele v rámci stavby „Výměna části potrubí TN Severní Město Čumpelíkova – II. etapa“, a to v souladu s Technologickými standardy RTZ PT včetně jejich příloh, které jsou součástí zadávací dokumentace. Podrobnosti viz zadávací dokumentace.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://tenderarena.cz/
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://tenderarena.cz/
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Nabídková cena bez DPH
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
44,104,000.00 CZK
Gunning van het contract
Officiële naam: TERMONTA PRAHA a.s.
Postadres:
Stad: Praha - Strašnice
Postcode: 10000
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.