Publications Office of the EU
Letland-Jelgava: Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen) - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Letland-Jelgava: Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen)

  • Gepubliceerd
    31/01/2018
  • Uiterste termijn
    01/03/2018
  • Geannuleerd
    28/04/2018
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Canceled
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Latvijas Lauksaimniecības universitāte
Plaats van uitvoering
NUTS code: LV003 Kurzeme
Locatie van de koper
NUTS code: LV00 Latvija
Sector (CPV)
38000000 Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen)
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
De procedure is afgesloten
Referentienummer inschrijving
LLU 2018/17/AK
Beschrijving

Viegli gaistošo (VOC) un daļēji gaistošo organisko savienojumu (SVOC) uztveršanas un analīzes sistēmas ar termodesorberi piegāde ERAF projekta „LLU un tās pārraudzībā esošo zinātnisko institūciju pētniecības, attīstības infrastruktūras un institucionālās kapacitātes stiprināšana” ietvaros.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Latvijas Lauksaimniecības universitāte
Nationaal registratienummer: 90000041898
Postadres: Lielā iela 2
Stad: Jelgava
NUTS-code: LV00
Postcode: LV-3001
Land: LVA
Contactpersoon: Inese Sprukta
Hoofdadres: http://www.llu.lv
Elektronisch via:
www.eis.gov.lv
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
01/03/2018 15:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
De procedure is afgesloten
Gunning van het contract
De procedure is afgesloten
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.