Publications Office of the EU
Duitsland-Berlijn: Scharnieren, bevestigingsmateriaal en beslag - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Duitsland-Berlijn: Scharnieren, bevestigingsmateriaal en beslag

  • Gepubliceerd
    14/08/2019
  • Uiterste termijn
    26/09/2019
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
Land Berlin (Sondervermögen Immobilien des Landes Berlin)
Plaats van uitvoering
NUTS code: DE300 Berlin
Locatie van de koper
NUTS code: DE300 Berlin
Sector (CPV)
44523000 Scharnieren, bevestigingsmateriaal en beslag
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
B13099-30039006-001-399-01
Beschrijving

Fehrbelliner Platz 4 – Beschlagarbeiten, Schließanlage.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://my.vergabeplattform.berlin.de
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Controleer de gekoppelde documenten voor meer informatie
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.