Publications Office of the EU
Suministro de fungibles para el Centro de cría de margaritifera auricularia en La Alfranca-Pastriz (Zaragoza) y patrones, fungibles de microbiología, cromatografía y de laboratorio para los laboratorios de Pirenarium y Bailín, T.M.. de Sabiñánigo (Huesca) LOTES 1 a 5 - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Suministro de fungibles para el Centro de cría de margaritifera auricularia en La Alfranca-Pastriz (Zaragoza) y patrones, fungibles de microbiología, cromatografía y de laboratorio para los laboratorios de Pirenarium y Bailín, T.M.. de Sabiñánigo (Huesca) LOTES 1 a 5

  • Gepubliceerd
    03/05/2023
  • Uiterste termijn
    29/05/2023
  • Opening van de inschrijvingen
    14/07/2023
  • Gunning
    21/11/2023
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Sociedad Aragonesa de Gestión Agroambiental, S.L.U. (SARGA)
Plaats van uitvoering
NUTS code: ES24 Aragón
Locatie van de koper
NUTS code: ES300 Madrid
Sector (CPV)
33793000 Glaswerk voor laboratoria
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
580,759.26 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Aantal percelen
5
Referentienummer inschrijving
2023/A-SU-0044
Beschrijving

Es procedimiento abierto artículo 156 LCSP

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Sociedad Aragonesa de Gestión Agroambiental, S.L.U. (SARGA)
Nationaal registratienummer: B99354607
Postadres: Avda. Ranillas, Edificio A 3ª planta
Stad: Zaragoza
NUTS-code: ES243
Postcode: 50018
Land: ESP
Contactpersoon: Sociedad Aragonesa de Gestión Agroambiental, S.L.U. (SARGA)
Hoofdadres: https://contrataciondelestado.es
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
14/07/2023 12:00
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.