Publications Office of the EU
Griekenland-Sindos Thessalonikis: Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen) - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Griekenland-Sindos Thessalonikis: Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen)

  • Gunning
    19/09/2013
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
NUTS code: EL522 Θεσσαλονίκη
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
38000000 Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen)
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
2,500.00
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
2,500.00 EUR
Referentienummer inschrijving
Αριθμός Διακήρυξης 13/2011
Beschrijving

Προμήθεια επιστημονικού-ερευνητικού εξοπλισμού του Αλεξανδρείου ΤΕΙ Θεσσαλονίκης.
Είδος 11: Ηχόμετρο τύπου 1

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
2,500.00
Definitieve waarde van de opdracht
2,500.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Enco ΕΠΕ
Postadres: Αχ. Παράσχου 32
Stad: Αθήνα
Postcode: 114 73
Land: GRC
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.