Publications Office of the EU
Onderhoud van het park ASCENSEURS DE LA SAC BRENNUS - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Onderhoud van het park ASCENSEURS DE LA SAC BRENNUS

  • Gepubliceerd
    24/10/2025
  • Uiterste termijn
    03/11/2025
  • Opening van de inschrijvingen
    06/11/2025
  • Gunning
    17/12/2025
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
PATRIMOINE SA LANGUEDOCIENNE
Plaats van uitvoering
NUTS code: Niet beschikbaar
Locatie van de koper
NUTS code: FRJ23 Haute-Garonne
Sector (CPV)
50750000 Liftonderhoud
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
318,764.22 EUR
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
5
Referentienummer inschrijving
ASCENSEURS BRENNUS
Beschrijving

De organisaties, leden van SAC BRENNUS, hebben besloten een consortium te vormen om een contract te lanceren voor het onderhoud van de respectieve Elevators-vloot. De leden van de groep zijn: - DOMITIA HABITAT OPH (11) - PATRIMOINE SA Languedocienne (31) - L'OPH de la Communauté d'Agglomération CASTRES-MAZAMET (81)

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1709015
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1709015
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
06/11/2025 14:00
Plaats van uitvoering
Niet beschikbaar
CPV-code

50750000 - Liftonderhoud

45000000 - Bouwwerkzaamheden

Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.