Publications Office of the EU
Bulgarije-Plovdiv: Ketels voor centrale verwarming - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgarije-Plovdiv: Ketels voor centrale verwarming

  • Gepubliceerd
    07/11/2017
  • Gunning
    16/01/2020
  • Vandaag
    02/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
„ЕВН България Топлофикация“ ЕАД
Plaats van uitvoering
NUTS code: BG421 Пловдив
Locatie van de koper
NUTS code: BG421 Пловдив
Sector (CPV)
44621220 Ketels voor centrale verwarming
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
7,725,614.74 BGN
Referentienummer inschrijving
282-TP-19-TG-Д-З
Beschrijving

Доставка, монтаж, настройка и провеждане на функционални проби до готовност за работа на водогрейни котли с економайзери с мощност по 19 + 1 MW и прилежащите им системи, като се използва квалификационна система № С-17-TP-TE-Д-26 с предмет „Доставка, монтаж, настройка и провеждане на функционални проби до готовност за работа на водогрейни котли с економайзери с мощност по 19 + 1 MW и прилежащите им системи“.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: „ЕВН България Топлофикация“ ЕАД
Nationaal registratienummer: 115016602
Postadres: ул. „Христо Г. Данов“ № 37
Stad: Пловдив
NUTS-code: BG421
Postcode: 4000
Land: BGR
Contactpersoon: Теодора Караджова — търговски въпроси, Явор Николов — технически въпроси
Hoofdadres: www.evn.bg
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
7,725,614.74 BGN
Gunning van het contract
Officiële naam: „Роберт Бош“ ЕООД
Postadres: област София, община Столична, район „Лозенец“, бул. „Черни връх“ № 51б, бизнес център FPI, ет. 3
Stad: София
Postcode: 1407
Land: BGR
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.