Publications Office of the EU
België-Hasselt: Strooizout - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

België-Hasselt: Strooizout

  • Uiterste termijn
    11/08/2017
  • Gepubliceerd
    12/08/2017
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Infrax CVBA, die optreedt in naam en voor rekening van Infrax Limburg, Infrax West, Inter-aqua, Inter-energa, Inter-media, Iveg, PBE en Riobra
Plaats van uitvoering
NUTS code: BE2 Vlaams Gewest
Locatie van de koper
NUTS code: BE22 Prov. Limburg (BE)
Sector (CPV)
34927100 Strooizout
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
Infrax-4900001856 Strooizout-F02_0
Beschrijving

Het leveren van strooizout en/of pekel voor het normaal verbruik in 2017—2018.
Infrax treedt als opdrachtencentrale op voor gemeenten welke hiervoor aan Infrax hun mandaat hebben verleend.
Voor elke deelnemende gemeente zal een apart perceel worden opgesteld. Het betreft 28 Limburgse gemeenten, 5 uit Vlaams-Brabant en 2 uit West-Vlaanderen.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Infrax CVBA, die optreedt in naam en voor rekening van Infrax Limburg, Infrax West, Inter-aqua, Inter-energa, Inter-media, Iveg, PBE en Riobra
Postadres: Gouverneur Verwilghensingel 32
Stad: Hasselt
NUTS-code: BE22
Postcode: 3500
Land: BEL
Hoofdadres: www.infrax.be
Elektronisch via:
http://enot.publicprocurement.be
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.