Publications Office of the EU
Levering van 12 TIJDELIJKE MECHANISCHE LOCK VOERTUIGEN (OMST) - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Levering van 12 TIJDELIJKE MECHANISCHE LOCK VOERTUIGEN (OMST)

  • Uiterste termijn
    19/03/2024
  • Gepubliceerd
    16/09/2025
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
Yes
Koper
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: EL301 Βόρειος Τομέας Αθηνών
Sector (CPV)
35412000 Gepantserde gevechtsvoertuigen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
19,354,838.71 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ 1/2024
Beschrijving

Ondertekening van een overeenkomst voor de levering van twaalf tijdelijk gebruikte mechanische slotvoertuigen (TOMCH) met gelijktijdige ondertekening van een kaderovereenkomst van vier jaar voor hun blijvende ondersteuning (FOS), met dezelfde economische beheerder.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: eu.europa.publications.PublicProcurement.electronic.submission.not-allowed
sen-info
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
CPV-code

35412000 - Gepantserde gevechtsvoertuigen

34000000 - Vervoersmaterieel en bijbehorende producten

79000000 - Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging

79600000 - Recruteringsdiensten

Gunningsmethode
Niet beschikbaar
Geraamde waarde
19,354,838.71 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.