Publications Office of the EU
HYDPY - Herbestelling voor LOS 1 HydPy-L-Rhine: Waterbalansmodellering voor het gehele stroomgebied van de Rijn met stroomopwaartse LARSIM-proefstudies in het hoofdcontract "HydPy-RTC-RHEIN Waterbalans- en beheersmodellering van de Rijn" - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

HYDPY - Herbestelling voor LOS 1 HydPy-L-Rhine: Waterbalansmodellering voor het gehele stroomgebied van de Rijn met stroomopwaartse LARSIM-proefstudies in het hoofdcontract "HydPy-RTC-RHEIN Waterbalans- en beheersmodellering van de Rijn"

  • Gunning
    21/08/2025
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Bundesanstalt für Gewässerkunde
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: DEB11 Koblenz, Kreisfreie Stadt
Sector (CPV)
71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
0.01 EUR
Referentienummer inschrijving
5.02.02#00001#000824008M2/N1
Beschrijving

Positie Z1 Verbetering van de modelprestaties door interne ruimtelijke parallellisatie Positie Z2 Verdere ontwikkeling van het algoritme voor het afleiden van het stroomnetwerk binnen Duitsland Positie Z3 Verdere ontwikkeling van het algoritme voor het afleiden van het stroomnetwerk buiten Duitsland Positie Z4 Verbetering van de beschikbaarheid van gegevens over de Zwitserse meren Positie Z5 Aanpak voor het implementeren van de opslagmeren in het model Positie Z6 Projectvergaderingen Positie Z7 Projectrapport

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Niet beschikbaar
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Gunningsmethode
Preis
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
0.01 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Björnsen Beratende Ingenieure GmbH
Postadres:
Stad: Koblenz
Postcode: 56070
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.