Publications Office of the EU
Precommerciële inkoop voor de aankoop van O&O-diensten in de vorm van instrumenten voor modellering en dynamische beoordeling van geïntegreerde gezondheids- en zorgtrajecten ter verbetering van de responscapaciteit - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Precommerciële inkoop voor de aankoop van O&O-diensten in de vorm van instrumenten voor modellering en dynamische beoordeling van geïntegreerde gezondheids- en zorgtrajecten ter verbetering van de responscapaciteit

  • Aangekondigd
    03/04/2023
  • Geraamde publicatiedatum
    15/11/2023
  • Gepubliceerd
    02/05/2024
  • Uiterste termijn
    20/05/2024
  • Opening van de inschrijvingen
    21/05/2024
  • Gunning
    17/07/2025
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Istituto per Servizi di Ricovero e Assistenza agli Anziani (I.S.R.A.A.)
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: ITH34 Treviso
Sector (CPV)
73100000 Onderzoek en experimentele ontwikkeling
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
3,350,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

De aanbesteding staat onder gelijke voorwaarden open voor alle soorten exploitanten die gevestigd zijn in EU-lidstaten en met Horizon Europa geassocieerde landen en die voldoen aan de vereisten van punt 3 van de aanbesteding. De aanbesteding heeft tot doel O&O-diensten aan te kopen in de vorm van een geïntegreerd instrument ter ondersteuning van de modellering en dynamische beoordeling van geïntegreerde gezondheids- en zorgtrajecten die de responscapaciteit van gezondheidsstelsels vergroten. Het instrument moet de planning van diensten in tijden van crisis doeltreffend ondersteunen door het mogelijk te maken: 1. de dynamische aanpassing van de dienstverleningsprocessen aan schokken en structurele veranderingen 2. een effectbeoordeling vooraf van alternatieve diensttrajecten volgens relevante, definieerbare parameters 3. taakplanning en afstemming van vaardigheden in tijden van crisis Dit PCP is een gezamenlijke aanbesteding door verschillende inkopers in heel Europa die allemaal voor dezelfde gemeenschappelijke uitdaging staan en dus op zoek zijn naar soortgelijke oplossingen (“Kopersgroep”).

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Istituto per Servizi di Ricovero e Assistenza agli Anziani (I.S.R.A.A.)
Postadres: Borgo Mazzini, 48
Stad: Treviso
NUTS-code: ITH34
Postcode: 31100
Land: ITA
Contactpersoon: Oscar Zanutto
Hoofdadres: https://www.israa.it
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: eu.europa.publications.PublicProcurement.electronic.submission.not-allowed
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
21/05/2024 10:00
Kopers
Irmandade da Santa Casa da Misericordia da Amadora IPSS
Warmińsko-Mazurskie Centrum Chorób Płuc w Olsztynie
PERIFEREIA ATTIKIS
AGENCIA DE QUALITAT I AVALUACIO SANITARIES DE CATALUNYA
CPV-code

73100000 - Onderzoek en experimentele ontwikkeling

32441300 - Telematicasysteem

79430000 - Diensten voor crisismanagement

72212180 - Diensten voor ontwikkeling van medische software

48180000 - Medische software

48814400 - Klinische-informatiesysteem

72210000 - Programmering van softwarepakketten

72212931 - Diensten voor ontwikkeling van opleidingssoftware

48814000 - Medische-informatiesystemen

72212211 - Diensten voor ontwikkeling van software voor platforminterconnectiviteit

48814200 - Patiëntenadministratiesysteem

79414000 - Advies inzake personeelsbeheer

85000000 - Gezondheidszorg en maatschappelijk werk

85323000 - Diensten voor maatschappelijke gezondheidszorg

48211000 - Software voor platforminterconnectiviteit

71317210 - Advies inzake gezondheid en veiligheid

33190000 - Diverse medische instrumenten en producten

85100000 - Gezondheidsdiensten

48000000 - Software en informatiesystemen

32441100 - Telemetrisch bewakingssysteem

85140000 - Diverse gezondheidszorgdiensten

75122000 - Administratieve diensten voor gezondheidszorg

85120000 - Medische praktijk en aanverwante diensten

33600000 - Farmaceutische producten

33197000 - Medische computeruitrusting

80420000 - Diensten voor e-leren

80400000 - Volwasseneneducatie en andere vormen van onderwijs

80000000 - Diensten voor onderwijs en opleiding

33690000 - Diverse geneesmiddelen

33692000 - Medische oplossingen

Gunningsmethode
Criterium:
Type: price
Beschrijving: 397000
Gewicht (percentage, exact):
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: Award criteria including excellence, impact and implementation
Gewicht (percentage, exact):
Geraamde waarde
3,350,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Officiële naam: GMV SOLUCIONES GLOBALES INTERNET SAU
Postadres:
Stad: Tres Cantos (Madrid)
Postcode: 28760
Land:
Officiële naam: Mysphera SL
Postadres:
Stad: Valencia
Postcode: 46980 Paterna
Land:
Officiële naam: Result d.o.o.
Postadres:
Stad: Ljubljana
Postcode: 1000
Land:
Officiële naam: Open Line Vitaly d.o.o.
Postadres:
Stad: Ljubljana
Postcode: 1000
Land:
Officiële naam: GMV SOLUCIONES GLOBALES INTERNET SAU
Postadres:
Stad: Tres Cantos (Madrid)
Postcode: 28760
Land:
Officiële naam: Mysphera SL
Postadres:
Stad: Valencia
Postcode: 46980 Paterna
Land:
Officiële naam: Result d.o.o.
Postadres:
Stad: Ljubljana
Postcode: 1000
Land:
Officiële naam: Open Line Vitaly d.o.o.
Postadres:
Stad: Ljubljana
Postcode: 1000
Land:
Officiële naam: GMV SOLUCIONES GLOBALES INTERNET SAU
Postadres:
Stad: Tres Cantos (Madrid)
Postcode: 28760
Land:
Officiële naam: Mysphera SL
Postadres:
Stad: Valencia
Postcode: 46980 Paterna
Land:
Officiële naam: Result d.o.o.
Postadres:
Stad: Ljubljana
Postcode: 1000
Land:
Officiële naam: Open Line Vitaly d.o.o.
Postadres:
Stad: Ljubljana
Postcode: 1000
Land:
Officiële naam: GMV SOLUCIONES GLOBALES INTERNET SAU
Postadres:
Stad: Tres Cantos (Madrid)
Postcode: 28760
Land:
Officiële naam: Mysphera SL
Postadres:
Stad: Valencia
Postcode: 46980 Paterna
Land:
Officiële naam: Result d.o.o.
Postadres:
Stad: Ljubljana
Postcode: 1000
Land:
Officiële naam: Open Line Vitaly d.o.o.
Postadres:
Stad: Ljubljana
Postcode: 1000
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.