Publications Office of the EU
CZ-Praag: Reparatie en onderhoud van installaties - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

CZ-Praag: Reparatie en onderhoud van installaties

  • Gepubliceerd
    01/12/2012
  • Uiterste termijn
    10/01/2013
  • Opening van de inschrijvingen
    10/01/2013
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
45259000 Reparatie en onderhoud van installaties
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
800,000,000.00 CZK
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
20121030
Beschrijving

Předmětem jednotlivých plnění zadávaných na základě rámcové smlouvy bude provádění údržby a oprav kolejového svršku dráhy speciální – metra (dle vyhl. č. 177/1995 Sb. § 27 odst. b) včetně přívodní kolejnice s výjimkou jejího napájení. Předmět plnění je dán rozsahem provozované sítě metra, včetně zkušebních tratí a vlečky.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met single ondernemer
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
10/01/2013 14:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
800,000,000.00 CZK
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.