Publications Office of the EU
Spanje-Majadahonda: Reagentia en contraststoffen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanje-Majadahonda: Reagentia en contraststoffen

  • Gepubliceerd
    02/02/2018
  • Uiterste termijn
    12/03/2018
  • Opening van de inschrijvingen
    05/04/2018
  • Gunning
    30/04/2018
  • Vandaag
    02/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Hospital Universitario Puerta de Hierro de Majadahonda
Plaats van uitvoering
NUTS code: ES300 Madrid
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
33696000 Reagentia en contraststoffen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
242,347.05 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
157,002.04 EUR
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
3
Referentienummer inschrijving
GCASU 2018-3-FAR
Beschrijving

Suministro de gadolinio

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Hospital Universitario Puerta de Hierro de Majadahonda
Postadres: C/ Joaquín Rodrigo, 2.
Stad: Madrid.
Postcode: 28222
Land: ESP
Contactpersoon: Registro del Hospital U. Puerta de Hierro Majadahonda.
Inschrijven mogelijk
Submission for one or more lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
05/04/2018 10:30
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.