Publications Office of the EU
Polen-Poznań: Niet-chemische medische gebruiksgoederen voor eenmalig gebruik en verbruiksartikelen voor hematologie - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Poznań: Niet-chemische medische gebruiksgoederen voor eenmalig gebruik en verbruiksartikelen voor hematologie

  • Gepubliceerd
    07/11/2017
  • Uiterste termijn
    14/12/2017
  • Opening van de inschrijvingen
    14/12/2017
  • Gunning
    10/01/2018
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Plaats van uitvoering
NUTS code: PL Polska
Locatie van de koper
NUTS code: PL Polska
Sector (CPV)
33141000 Niet-chemische medische gebruiksgoederen voor eenmalig gebruik en verbruiksartikelen voor hematologie
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
1,933,000.00 PLN
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
4
Referentienummer inschrijving
EZP/135/17
Beschrijving

Zakup (dostawa) wyrobów medycznych jednorazowego użytku dla Bloku Operacyjnego Kardiochirurgii oraz Hemodynamiki Serca -4 pakiety.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Nationaal registratienummer: PL
Postadres: ul. Długa 1/2
Stad: Poznań
NUTS-code: PL
Postcode: 61-848
Land: POL
Contactpersoon: Grażyna Kowalska
Hoofdadres: http://www.skpp.edu.pl/przetargi.html
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
14/12/2017 09:00
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.