Publications Office of the EU
Polen-Gdansk: Diensten op het gebied van vuilnis en afval - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Polen-Gdansk: Diensten op het gebied van vuilnis en afval

  • Gepubliceerd
    18/01/2017
  • Uiterste termijn
    23/02/2017
  • Opening van de inschrijvingen
    23/02/2017
  • Gunning
    14/03/2017
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Zakład Utylizacyjny Spółka z o.o.
Plaats van uitvoering
NUTS code: PL634 Gdański
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
1,069,200,010,692,000.00 PLN
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
2
Referentienummer inschrijving
1/PN/2017
Beschrijving

Przedmiotem zamówienia była usługa sukcesywnego odbioru odpadów w postaci frakcji podsitowej o średnicy 0-80 mm o kodzie 19 12 12 pochodzącej z sortowania zmieszanych odpadów komunalnych i frakcji mokrej odpadów pochodzących z gospodarstw domowych klasyfikowanej jako odpad pod kodem 20 01 08 – odpady kuchenne ulegające biodegradacji w celu poddania ich procesom odzysku R3 polegającego na recyklingu lub odzysku substancji organicznych, które nie są stosowane jako rozpuszczalniki (w tym kompostowanie i inne biologiczne procesy przekształcania) lub procesom unieszkodliwiania D8 polegającym na obróbce biologicznej, w wyniku której powstają ostateczne związki lub mieszanki, które są unieszkodliwiane za pomocą któregokolwiek spośród procesów wymienionych w pozycji D1-D12 zgodnie z decyzjami posiadanymi przez Wykonawcę oraz ustawą o odpadach z dnia 14.12.2012 r. (Dz.U. z 2013 r. poz. 21 z późniejszymi zmianami).

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for one or more lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
23/02/2017 12:00
Plaats van uitvoering
CPV-code

90500000 - Diensten op het gebied van vuilnis en afval

90510000 - Afvalverzameling en –verwerking

90514000 - Diensten voor afvalrecycling

Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.