Publications Office of the EU
Suministro por sistema de arrendamiento sin opción a compra renting de 7 vehículos para policía local, de Tres Cantos - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Suministro por sistema de arrendamiento sin opción a compra renting de 7 vehículos para policía local, de Tres Cantos

  • Gepubliceerd
    20/01/2025
  • Uiterste termijn
    27/01/2025
  • Opening van de inschrijvingen
    28/01/2025
  • Gunning
    08/04/2025
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Junta de Gobierno Local del Ayuntamiento de Tres Cantos
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: ES300 Madrid
Sector (CPV)
34114200 Politieauto's
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
384,654.55 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
2024/36/CON
Beschrijving

Suministro por sistema de arrendamiento sin opción a compra renting de 7 vehículos para policía local, de Tres Cantos

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
required
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
28/01/2025 10:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Criterium:
Type: price
Beschrijving: Precio.
Gewicht (percentage, exact): 60
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: plazo de entrega.
Gewicht (percentage, exact): 10
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: protección balística .
Gewicht (percentage, exact): 30
Geraamde waarde
384,654.55 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Officiële naam: AT CAPITAL, S.L.
Postadres:
Stad: Asturia
Postcode: 33010
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.