Publications Office of the EU
Frankrijk-Vannes: Gebouwen voor de gezondheidszorg - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Frankrijk-Vannes: Gebouwen voor de gezondheidszorg

  • Gunning
    22/01/2018
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
EADM agissant au nom et pour le compte de la commune de Trefflean
Plaats van uitvoering
NUTS code: FRH04 Morbihan
Locatie van de koper
NUTS code: FRH04 Morbihan
Sector (CPV)
45215100 Gebouwen voor de gezondheidszorg
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
753,694.37 EUR
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
12
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Construction d'un pôle santé à Trefflean.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.