Publications Office of the EU
Polen-Warschau: Reclamecampagnediensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Warschau: Reclamecampagnediensten

  • Gepubliceerd
    15/03/2018
  • Uiterste termijn
    24/04/2018
  • Opening van de inschrijvingen
    24/04/2018
  • Gunning
    24/05/2018
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Miasto Stołeczne Warszawa
Plaats van uitvoering
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Locatie van de koper
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Sector (CPV)
79341400 Reclamecampagnediensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
800,000.00 PLN
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
800,000.00 PLN
Referentienummer inschrijving
ZP/AB/271/III-40/18
Beschrijving

Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zapewnieniu możliwości prowadzenia kampanii informacyjnych za pomocą nośników typu fullback dostępnych na autobusach komunikacji miejskiej w Warszawie.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Miasto Stołeczne Warszawa
Postadres: pl. Bankowy 3/5
Stad: Warszawa
NUTS-code: PL911
Postcode: 00-950
Land: POL
Contactpersoon: Anna Borkowska, adres: Biuro Zamówień Publicznych Urzędu m.st. Warszawy, 00-098 Warszawa, ul. Niecała 2, pok. 306
Hoofdadres: www.um.warszawa.pl
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
24/04/2018 12:30
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
800,000.00 PLN
Definitieve waarde van de opdracht
800,000.00 PLN
Gunning van het contract
Officiële naam: Miejskie Zakłady Autobusowe Sp. z o.o.
Postadres: ul. Włościańska 52
Stad: Warszawa
Postcode: 01-710
Land: POL
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.