Publications Office of the EU
Frankrijk-Douai: Massaspectrometers - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrijk-Douai: Massaspectrometers

  • Gepubliceerd
    08/07/2016
  • Uiterste termijn
    31/08/2016
  • Opening van de inschrijvingen
    05/09/2016
  • Gunning
    02/11/2016
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
École des mines de Douai
Plaats van uitvoering
NUTS code: FRE11 Nord
Locatie van de koper
NUTS code: FRE11 Nord
Sector (CPV)
38433100 Massaspectrometers
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
500,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
416,665.00 EUR
Referentienummer inschrijving
no 16 EMD 035 M
Beschrijving

Achat d'un spectromètre de masse par transfert de protons haute résolution ainsi que son système de contrôle et de traitement de données.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: École des mines de Douai
Nationaal registratienummer: 19590342200010
Postadres: 941 rue Charles Bourseul — CS 10838
Stad: Douai
NUTS-code: FR301
Postcode: 59508
Land: FRA
Contactpersoon: Annie Demski
Hoofdadres: http://www2.mines-douai.fr
Elektronisch via:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2016_qoSsJVZ9I0
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
05/09/2016 14:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
500,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
416,665.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Ionicon Analytik Gesellschaft mbH
Postadres: Eduard-Bodem-Gasse 3
Stad: Innsbruck
Postcode: 6020
Land: AUT
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.