Publications Office of the EU
Italië-Parma: Public relationsdiensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italië-Parma: Public relationsdiensten

  • Gepubliceerd
    31/10/2019
  • Uiterste termijn
    27/11/2019
  • Gunning
    29/11/2019
  • Opening van de inschrijvingen
    29/11/2019
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Consorzio del prosciutto di Parma
Plaats van uitvoering
NUTS code: ITH52 Parma
Locatie van de koper
NUTS code: ITH52 Parma
Sector (CPV)
79416000 Public relationsdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
5,410,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
5,410,000.00 EUR
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Public notice of tender for the selection, by means of an open competitive procedure, of an ‘Implementing Body’ engaged for the realisation of the actions (activities/initiatives) directed at the attainment of the objectives that are provided by the Programme that will be presented and which shall be carried out in the following third countries: Japan, China, Kong Kong and Taiwan, using as testimonial products Parma Ham PDO and GranaPadano Cheese PDO.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Consorzio del Prosciutto di Parma
Postadres: Largo Calamandrei n. 1/A
Stad: Parma
NUTS-code: ITH52
Postcode: 43121
Land: ITA
Contactpersoon: Paolo Tramelli
Hoofdadres: www.prosciuttodiparma.com
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
29/11/2019 10:30
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
5,410,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
5,410,000.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Societe pour L'Expansion des Ventes des Produits agricoles et alimentaires (SOPEXA)
Postadres: 28 rue Feydeua
Stad: Paris
Postcode: 75002
Land: FRA

Officiële naam: Societe pour L'Expansion des Ventes des Produits agricoles et alimentaires SOPEXA S.A.
Postadres: 28 rue Feydeau
Stad: Paris
Postcode: 75002
Land: FRA
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.