Publications Office of the EU
Verenigd Koninkrijk-Beckenham: Cateringdiensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Verenigd Koninkrijk-Beckenham: Cateringdiensten

  • Gepubliceerd
    24/02/2020
  • Uiterste termijn
    30/04/2021
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Langley Park Learning Trust
Plaats van uitvoering
NUTS code: UKI6 Outer London - South
Locatie van de koper
NUTS code: UKI London
Sector (CPV)
55520000 Cateringdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
4,057,222.00 GBP
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
CA7037
Beschrijving

OJEU tender for 3 years.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Langley Park Learning Trust
Postadres: Langley Park School for Boys, South Eden Park Road
Stad: Beckenham
NUTS-code: UKI
Postcode: BR3 3BP
Land: GBR
Hoofdadres: www.lplt.org.uk
Elektronisch via:
https://suppliers.multiquote.com
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Controleer de gekoppelde documenten voor meer informatie
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
4,057,222.00 GBP
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.