Publications Office of the EU
Roemenië-Brașov: Zuigers - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Roemenië-Brașov: Zuigers

  • Gepubliceerd
    23/12/2022
  • Uiterste termijn
    26/01/2023
  • Opening van de inschrijvingen
    26/01/2023
  • Gunning
    30/03/2023
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
SNTFC "CFR CALATORI" S.A.
Plaats van uitvoering
NUTS code: RO122 Braşov
Locatie van de koper
NUTS code: RO122 Braşov
Sector (CPV)
34312400 Zuigers
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
56,598.00 RON
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
56,598.00 RON
Referentienummer inschrijving
SRTFCBV LD 58/2022 , cod unic de identificare A1- RO11054545-2022–2456
Beschrijving

Achiziția a 24 bucăți semicuzineți pentru remedierea circuitelor de distribuție a motoarelor diesel , conform cerințelor Caietului de sarcini nr.DMR5/2/179/2022.
Valoarea estimată a achiziției = 56.598,00 lei fără TVA
Operatorii economici vor putea solicita clarificari cu 18 zile inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor, entitatea contractanta răspunzând in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari/informatiilor suplimentare cu 11 zile inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor.
Entitatea contractanta va raspunde doar la solicitarile de clarificari adresate de operatorii economici pana la termenul stabilit.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: SNTFC "CFR CALATORI" S.A.
Nationaal registratienummer: RO 11054545
Postadres: Sucursala Regionala de Transport Feroviar de Calatori Brasov , Bulevardul Eroilor nr.3A, etaj 2
Stad: Brasov
NUTS-code: RO122
Postcode: RO-500007
Land: ROU
Contactpersoon: dana andronic
Hoofdadres: www.cfrcalatori.ro
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
26/01/2023 15:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
56,598.00 RON
Definitieve waarde van de opdracht
56,598.00 RON
Gunning van het contract
Officiële naam: RELOC
Postadres: Strada Decebal, Nr. 109
Stad: Craiova
Postcode: 200746
Land: ROU
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.