Publications Office of the EU
UK-Colwyn Bay: Speeltuinuitrusting - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

UK-Colwyn Bay: Speeltuinuitrusting

  • Gepubliceerd
    25/08/2011
  • Uiterste termijn
    18/10/2011
  • Opening van de inschrijvingen
    18/10/2011
  • Gunning
    04/11/2011
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
NUTS code: UKL13 Conwy and Denbighshire
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
37535200 Speeltuinuitrusting
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
400,000.00 GBP
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
SP1103
Beschrijving

Supply and installation of playground equipment at sites around the County of Conwy, North Wales, UK over a four year period.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met several ondernemers
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
18/10/2011 12:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
400,000.00 GBP
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Officiële naam: SMP Playgrounds Ltd
Postadres: Ten Acre Lane, Thorpe, Egham
Stad: Surrey
Postcode: TW20 8RJ
Land: GBR

Officiële naam: HAGS
Postadres: Holwell Road, Kings Stag, Sturminster Newton
Stad: Dorset
Postcode: DT10 2BA
Land: GBR

Officiële naam: Crawford Contracts Group Ltd
Postadres: Woodside Industrial Estate, Woodside Road
Stad: Ballymena
Postcode: BT42 4QJ
Land: GBR

Officiële naam: Proludic
Postadres: The Pump House, Abbey Road, West Bridgford
Stad: Nottingham
Postcode: NG2 5NE
Land: GBR

Officiële naam: Lightmain Company Limited
Postadres: Hibbard Works, Station Road, Wath on Dreane
Stad: Rotherham
Postcode: S63 7DG
Land: GBR

Officiële naam: Russell Leisure Ltd
Postadres: Newbridge Industrial Estate, Newbridge,
Stad: Midlothian
Postcode: EH28 8PJ
Land: GBR

Officiële naam: KOMPAN Ltd
Postadres: 21 Roebuck Way, Knowlhill, Bucks
Stad: Milton Keynes
Postcode: MK5 8HL
Land: GBR
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.