Publications Office of the EU
PL-Legnica: Medische apparatuur - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Legnica: Medische apparatuur

  • Gunning
    24/02/2012
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
NUTS code: PL516 Legnicko-Głogowski
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
33100000 Medische apparatuur
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
11,500.00
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
11,718.00 PLN
Referentienummer inschrijving
WSZSL/FKZ-04/12
Beschrijving

Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie lampy do fototerapii szczegółowo opisanej w załączniku stanowiącym integralną częśc niniejszej Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia.
Wykonawca zobowiązany jest również do przeszkolenia pracowników Zamawiającego w zakresie obsługi w/w urządzenia w terminie wskazanym w umowie.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
11,500.00
Definitieve waarde van de opdracht
11,718.00 PLN
Gunning van het contract
Officiële naam: Centrum Zaopatrzenia Medycznego „Cezal” Spółka Akcyjna - Wrocław
Postadres: ul. Widna 4
Stad: Wrocław
Postcode: 50-543
Land: POL
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.