Publications Office of the EU
Roemenië-Slatina: Vlees - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Roemenië-Slatina: Vlees

  • Gepubliceerd
    27/10/2021
  • Uiterste termijn
    02/12/2021
  • Opening van de inschrijvingen
    02/12/2021
  • Gunning
    29/12/2021
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Olt
Plaats van uitvoering
NUTS code: RO414 Olt
Locatie van de koper
NUTS code: RO414 Olt
Sector (CPV)
15110000 Vlees
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
2,080,334.00 RON
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
1,823,720.40 RON
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
9
Referentienummer inschrijving
9746625_2022_PAAPD1315569
Beschrijving

Furnizare de produse: CARNE SI PRODUSE DIN CARNE,PESTE SI CONSERVE DIN PESTE, OUA/LOT1, LOT 2, LOT 3, LOT 4, LOT5, LOT6, LOT 7, LOT 8, LOT9 pentru toate centrele din cadrul DGASPC OLT, respectiv :LOT 1 - PULPA PORC SI PULPA VITA, LOT 2 – CARNE DE PASARE, LOT 3 - PRODUSE DIN CARNE , LOT 4 - CONSERVE DIN CARNE, LOT 5 - CONSERVE PATEU FICAT , LOT 6 - CONSERVE PESTE, LOT 7 - PESTE MACROU, LOT 8 – SALATA ICRE PESTE, LOT 9 – OUA GAINA,
Pentru toate centrele din cadrul DGASPC OLT din localităţile: Slatina, Corabia, Caracal, Bals, Cezieni, Babiciu, Falcoiu, Soparlita, Spineni, Draganesti; Cantitate solicitata/total produse/lot/2022, pana la 31.12.2022, conform Caiete de Sarcini si ANEXE NR. 1 la Caietele de Sarcini
Nota:
1) Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare la 10 zile fata de termenul limita de depunere a ofertelor
2) Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 15

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Olt
Nationaal registratienummer: 9746625
Postadres: Strada: Draganesti , nr. 7
Stad: Slatina
NUTS-code: RO414
Postcode: 230119
Land: ROU
Contactpersoon: PITEI ELENA-VERONICA
Hoofdadres: www.dgaspc-olt.ro
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
02/12/2021 15:00
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.