Publications Office of the EU
Italië-Rome: Specifieke telefoonnetwerkdiensten voor ondernemingen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italië-Rome: Specifieke telefoonnetwerkdiensten voor ondernemingen

  • Gunning
    20/12/2017
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Comando Generale dell’Arma dei Carabinieri – Centro Unico Contrattuale
Plaats van uitvoering
NUTS code: IT Italia
Locatie van de koper
NUTS code: ITI43 Roma
Sector (CPV)
64214000 Specifieke telefoonnetwerkdiensten voor ondernemingen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
3,048,861.79
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
3,048,861.79 EUR
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Procedura negoziata ex art. 63 co. 2, lett. b, sub. 3 del D. Lgs. 50/2016 per completare sul territorio nazionale l’attivazione del “112 NUE integrato” presso 28 Comandi provinciali/Gruppi e 102 Compagnie dipendenti nelle regioni Abruzzo, Basilicata, Calabria, Emilia Romagna, Molise, Sardegna, Toscana e Veneto.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
3,048,861.79
Definitieve waarde van de opdracht
3,048,861.79 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Telecom Italia S.p.A.
Postadres: via Gaetano Negri 1
Stad: Milano
Postcode: 20123
Land: ITA
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.