Publications Office of the EU
Ierland-Dun Laoghaire: Diensten voor ontwikkeling van software voor elektronisch klantenbeheer - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ierland-Dun Laoghaire: Diensten voor ontwikkeling van software voor elektronisch klantenbeheer

  • Gepubliceerd
    30/06/2020
  • Uiterste termijn
    10/08/2020
  • Opening van de inschrijvingen
    10/08/2020
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Dun Laoghaire Rathdown County Council
Plaats van uitvoering
NUTS code: IE Éire/Ireland
Locatie van de koper
NUTS code: IE061 Dublin
Sector (CPV)
72212445 Diensten voor ontwikkeling van software voor elektronisch klantenbeheer
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
1,500,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
DLR-2020-9
Beschrijving

Dun Laoghaire-Rathdown County Council is seeking to create a multiparty framework (cascade system) for the drawdown of development, advisory and support services for Microsoft Dynamics 365 and related Office 365 products.
It is envisaged that Dun Laoghaire-Rathdown County Council will require access to professional services for a range of Microsoft Dynamics 365 and related Office 365 products requirements including, but not limited to, the following:
— systems/business analysis
— solutions development
— systems maintenance
— Dynamics 365 support
— user adoption, knowledge transfer, change management and training,
— mobile solutions
— trusted advisor
— documentation
— build to share
— end of contract handover.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Dun Laoghaire Rathdown County Council
Nationaal registratienummer: N/A
Postadres: County Hall, Marine Road
Stad: Dun Laoghaire
NUTS-code: IE061
Land: IRL
Contactpersoon: Mark Bagnell
Hoofdadres: https://www.dlrcoco.ie/
Elektronisch via:
http://irl.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=168797&B=ETENDERS_SIMPLE
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met several ondernemers
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
10/08/2020 12:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
1,500,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.