Publications Office of the EU
Bosnië en Herzegovina-Sarajevo: Bouwen van gebouwen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bosnië en Herzegovina-Sarajevo: Bouwen van gebouwen

  • Gepubliceerd
    26/01/2021
  • Uiterste termijn
    06/04/2021
  • Opening van de inschrijvingen
    13/04/2021
  • Gunning
    05/08/2021
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
European Union, represented by the European Commission, on behalf of and for the account of Bosnia and Herzegovina
Plaats van uitvoering
NUTS code: BA Bosna i Hercegovina
Locatie van de koper
NUTS code: BE100 Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad
Sector (CPV)
45210000 Bouwen van gebouwen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
1,400,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
1,939,973.99 EUR
Referentienummer inschrijving
NEAR/SJJ/2021/EA-LOP/0010
Beschrijving

In order to modernize existing facilities of the Municipal Court in Zenica, both reconstruction and the construction are to be combined in this project. The construction of 6 levels high (B+GF+4) annex-building will provide additional space and functionalities and will connect existing buildings of Municipal Court with Cantonal Prosecutor's Office. The new structure is designed as reinforced concrete skeleton with slab foundation and prefabricated partition walls. Also, mayor reconstruction of the basement and the ground floor as well as replacement of the façade of the building in function is planned. All the works are to be performed in parallel to every day court work, thus strong coordination among all stakeholders is required.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: European Union, represented by the European Commission, on behalf of and for the account of Bosnia and Herzegovina
Stad: Brussels
NUTS-code: BE100
Postcode: B-1049
Land: BEL
Hoofdadres: https://ec.europa.eu/neighbourhood-enlargement/node_en
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
13/04/2021 11:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
1,400,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
1,939,973.99 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: ITC Zenica d.o.o.
Postadres: Zmaja od Bosne bb (Poduzetnička zona 1)
Stad: Zenica
Postcode: 72000
Land: BIH
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.