Publications Office of the EU
Oostenrijk-Graz: Gezondheidsdiensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Oostenrijk-Graz: Gezondheidsdiensten

  • Gepubliceerd
    24/05/2022
  • Uiterste termijn
    04/07/2022
  • Gunning
    18/07/2022
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Arbeitsmarktservice Steiermark
Plaats van uitvoering
NUTS code: AT22 Steiermark
Locatie van de koper
NUTS code: AT22 Steiermark
Sector (CPV)
85100000 Gezondheidsdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
445,500.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
445,500.00 EUR
Referentienummer inschrijving
141.122
Beschrijving

Erstellung von Arbeitsmedizinischen Gutachten gemäß §§ 9, 10, 11 AlVG

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Arbeitsmarktservice Steiermark
Nationaal registratienummer: 9110002553327
Postadres: Babenbergerstraße 33
Stad: Graz
NUTS-code: AT22
Postcode: 8020
Land: AUT
Hoofdadres: www.ams.at
Elektronisch via:
https://ams.vergabeportal.at/Detail/126957
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Not applicable
Geraamde waarde
445,500.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
445,500.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: BBRZ Österreich
Postadres:
Stad: Linz
Postcode:
Land: AUT
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.