Publications Office of the EU
Slowakije-Bratislava: Technische ontwerpdiensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slowakije-Bratislava: Technische ontwerpdiensten

  • Aangekondigd
    07/12/2013
  • Gepubliceerd
    29/01/2014
  • Uiterste termijn
    04/03/2014
  • Gunning
    11/12/2014
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Vodohospodárska výstavba, Štátny podnik
Plaats van uitvoering
NUTS code: SK01 Bratislavský kraj
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
71320000 Technische ontwerpdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
1,184,300.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
1,196,900.00 EUR
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Predmetom zákazky je vypracovanie dokumentácie (PD) mosta pre chodcov a cyklistov pre územné rozhodnutie, vypracovanie dokumentácie mosta pre chodcov a cyklistov pre stavebné povolenie, zameranie dotknutej oblasti a vypracovanie geometrického plánu, majetkoprávne vysporiadanie, inžinierska činnosť na vydanie územného rozhodnutia a stavebného povolenia.
Dĺžka hlavnej trasy je 2422 m a pozostáva z nasledovných častí:
1. úsek: cesta na maďarskej strane: 539 m;
2. úsek: most nad Dunajom: 474 m;
3. úsek: slovenské inundačné územie: 125 m;
4. úsek: ľavostranná hrádza: 1 101 m;
5. úsek: cez MVE + malá lávka: 183 m.
Dĺžka prípojných ciest (m): 125 m a pozostáva z nasledovných častí:
— prípojné cesty na maďarskej strane: 125 m,
— prípojné cesty na slovenskej strane: 0 m.
Celková dĺžka trasy včítane napájacích vedľajších vetiev je 2 547 m. Celý druhý úsek tvorí most cez Dunaj vejárovo usporiadanou (semiharfovou) sústavou závesov s pylónmi modifikovaného tvaru písmena A. Súčasťou piateho úseku je malá 57 m dlhá lávka pre chodcov a cyklistov premosťujúca premostenie kanálu SVD G-N v blízkosti obce Dobrohošť.
Dĺžka mosta pre chodcov: 473,82 m.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: PP & P Co., s.r.o.
Nationaal registratienummer: 35933852
Postadres: Záhradnícka 36
Stad: Bratislava
Postcode: 821 08
Land: SVK
Contactpersoon: PP & P Co., s.r.o., Záhradnícka 36, 821 08 Bratislava
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
1,184,300.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
1,196,900.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Dopravoprojekt, a.s.
Postadres: Kominárska
Stad: Bratislava
Postcode: 832 03
Land: SVK
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.