Publications Office of the EU
Italië-Rome: Diverse machines voor specifieke doeleinden - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italië-Rome: Diverse machines voor specifieke doeleinden

  • Gunning
    02/07/2021
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Banca d'Italia
Plaats van uitvoering
NUTS code: ITI43 Roma
Locatie van de koper
NUTS code: ITI43 Roma
Sector (CPV)
42990000 Diverse machines voor specifieke doeleinden
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
360,000.00 EUR
Referentienummer inschrijving
CIG 8794548299
Beschrijving

Cfr. II.2.4).

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
360,000.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Parvis systems and services SpA
Postadres:
Stad: Peschiera del Garda
Postcode: 37019
Land: ITA
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.