Publications Office of the EU
Italië-Rome: Brandweerwagens - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italië-Rome: Brandweerwagens

  • Gepubliceerd
    28/06/2023
  • Uiterste termijn
    14/09/2023
  • Opening van de inschrijvingen
    21/09/2023
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
MINISTERO DELLA DIFESA - SEGRETARIATO GENERALE DELLA DIFESA E DIREZIONE NAZIONALE ARMAMENTI/DIREZIONE DEGLI ARMAMENTI TERRESTRI
Plaats van uitvoering
NUTS code: IT Italia
Locatie van de koper
NUTS code: IT Italia
Sector (CPV)
34144213 Brandweerwagens
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
20,136,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Fornitura di Veicoli antincendio 6X6 tipo idroschiuma a polvere comprensivi di pacchetto manutentivo di 5 anni/90.000 km

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: MINISTERO DELLA DIFESA - SEGRETARIATO GENERALE DELLA DIFESA E DIREZIONE NAZIONALE ARMAMENTI/DIREZIONE DEGLI ARMAMENTI TERRESTRI
Postadres: VIA DI CENTOCELLE 301
Stad: ROMA
NUTS-code: IT
Postcode: 00175
Land: ITA
Contactpersoon: UFFICIO RELAZIONI CON IL PUBBLICO
Hoofdadres: https://www.difesa.it/SGD-DNA/Staff/DT/TERRARM/Pagine/default.aspx
Elektronisch via:
https://www.acquistinretepa.it/opencms/opencms/
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
21/09/2023 10:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
20,136,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.