Publications Office of the EU
Polen-Brzeg: Elektriciteit - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Brzeg: Elektriciteit

  • Gepubliceerd
    12/08/2022
  • Uiterste termijn
    14/09/2022
  • Geannuleerd
    23/09/2022
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Canceled
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Gmina Brzeg- Burmistrz Brzegu
Plaats van uitvoering
NUTS code: PL524 Opolski
Locatie van de koper
NUTS code: PL524 Opolski
Sector (CPV)
09310000 Elektriciteit
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
2,100,000.00 PLN
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
De procedure is afgesloten
Referentienummer inschrijving
OR.IV.271.1.U.1.2022
Beschrijving

Przedmiot zamówienia obejmuje zakup energii elektrycznej na potrzeby:
1) obiektów Gminy Brzeg i jednostek organizacyjnych. Planowana łączna wysokość zużycia energii elektrycznej szacowana jest w wysokości 1436,60 MWh.
2) obiektów oświetlenia przestrzeni publicznej Gminy Brzeg. Planowana łączna wysokość zużycia energii elektrycznej szacowana jest w wysokości 467,50 MWh.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://e-propublico.pl
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
14/09/2022 09:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
2,100,000.00 PLN
Definitieve waarde van de opdracht
De procedure is afgesloten
Gunning van het contract
De procedure is afgesloten
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.