Publications Office of the EU
Polen-Warschau: Maken van bouwkundige ontwerpen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Warschau: Maken van bouwkundige ontwerpen

  • Gunning
    02/03/2023
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Muzeum Wojska Polskiego
Plaats van uitvoering
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Locatie van de koper
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Sector (CPV)
71220000 Maken van bouwkundige ontwerpen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
120,000.00
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
120,000.00 PLN
Referentienummer inschrijving
ZP-4/2009
Beschrijving

Szczegółowe opracowanie prac konkursowych pierwszego i drugiego etapu, wybranych w konkursie na koncepcję urbanistyczno-architektoniczną kompleksu Muzeum Wojska Polskiego w Cytadeli Warszawskiej, oraz nadzór autorski nad realizacją robót, dla części: wykonanie usług nadzoru autorskiego nad robotami budowlanymi przy budowie Muzeum Wojska Polskiego – I etap.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
120,000.00
Definitieve waarde van de opdracht
120,000.00 PLN
Gunning van het contract
Officiële naam: WXCA Sp. z o.o.
Postadres:
Stad: Warszawa
Postcode:
Land: POL
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.